Řešíte parkování v podzemních podlažích a nevíte si rady s výškovým vjezdem do garáží?

Bezpečná a vysoce spolehlivá technologie GMV dodávaná ze Švédska (bez lan a mechanických zachycováčů) zaručuje tichý a spolehlivý provoz s komfortními vlastnostmi jízdy.

Unikátní systém ovládání autovýtahu bez volby z kabiny zaručuje jednoduché a pohodlné ovládání autovýtahu. Běžný autovýtah vyžaduje navolení příslušného patra na ovládacím table v kabině výtahu. Naproti tomu u našeho autovýtahu EL-VY stačí pouhé přivolání dálkovým ovladačem.

Náš řídicí systém autovýtahu Vás již sám dopraví do předem zvoleného (naprogramovaného) podlaží k parkovacímu místu. Dále naše autovýtahy EL-VY také využívají intuitivní navádění vozidla v kabině výtahu, podobné na jaké jsme zvyklí u automobilových myček benzínových pump. Autovýtah tedy ovládáte bez nutnosti toho, abyste opustili svůj vůz. Bez vyklánění se z okénka a s přesným navedením správné polohy vozidla v kabině.

„Před deseti lety mi bylo při opravě autoplošiny opravdu nepříjemné neustálé vyklánění se z okénka auta k ovládacímu tablu. Systém kladl vyšší nároky na řidičský um z hlediska správného najetí a navádění vozidla v kabině. Tehdy mě napadlo vyvinout nový řídicí systém autovýtahu. Po deseti letech vývoje se řídicí systém konečně podařilo doladit do finální podoby,“

- vysvětluje Jaroslav Holec, zakladatel a jednatel

Chcete se dozvědět více o našem unikátním řízení? Nahlédněte to našeho KATALOGU

Kontaktujte nás s případnými dotazy →

Reference →


Doplňující informace

  • Pro zpracování kvalitní nabídky od Vás potřebujeme min. následující informace:

-    Požadovaná nosnost výtahu.
-    Požadovaná rychlost jízdy.
-    Dopravní výška (zdvih).
-    Počet stanic/nástupišť.
-    Rozměrové možnosti výtahové šachty (především dolní a horní přejezd).

  • Standardní autovýtah Vám dodáme do 8 týdnů po podpisu smlouvy nebo závazné objednávce a namontujeme jej do 4 týdnů.

  • Na samotnou montáž požadujeme pouze spolupůsobení objednatele (zajištění skladovacích prostor, zdroj el. napětí pro ruční montážní nářadí, sociální zařízení pro montéry atd…).


Galerie