Cítíte se ve vašem výtahu nebezpečně?

Celoplošné optické závory mohou zajišťovat i bezpečnost obecných prostor bez použití mechanických zábran.

V roce 2011 Společnost MEMCO oslavila 40 let ve Vašich službách. Po celém světě je nainstalováno přes 1.5 miliónu jejich výtahových optických clon. Staňte se i Vy jejím spokojeným zákazníkem!

V květnu 2013 se společnosti E-motive,TL Jones a Memco sloučily a nadále vystupují pod novým názvem Avire.

Společnost EL-VY je oficiálním dodavatelem celoplošných optických závor Avire pro celou Českou Republiku.

Značka Memco je celosvětově známá díky bezpečnostním a komunikačním systémům pro výtahy.
Společnost byla založena v roce 1971 a v současné době je její hlavní sídlo v Midenheadu v Anglii. Díky neustále se zvyšující poptávce po jejích produktech byla v Českých Budějovicích na 4000 metrech čtverečních vybudována zcela nová výrobní továrna. I námi dodávané optické clony jsouvyráběny v České republice.

Společnost Memco je držitelem certifikátu kvality EN9001-2000 a zaručuje jím vysokou kvalitu své široké výrobní řady optických clon. Rozsáhlými investicemi do vývoje a neustálým zkvalitňováním výrobního procesu se značka Memco udržuje na celosvětové špičce výrobců bezpečnostních prvků.

Uvedením barevně prosvětlované optické clony Panachrome, kterou také naleznete v naší nabídce (v provedení se snímacími senzory ve 2D i 3D režimu), potvrdila společnost Memco svůj slib neustálého přinášení nových produktů na celosvětový trh.

Pobočky společnosti naleznete v Itálii, Španělsku, Francii a Německu; a společně se sítí distributorů po celém světe, včetně České Republiky, zůstává značka Memco celosvětově dostupnou a oblíbenou.

Kontaktujte nás s případnými dotazy