Výroba, dodávky, montáž, rekonstrukce a servis všech typů výtahů, autovýtahů, zvedacích plošin a dopravníků.

Představení společnosti

Firma EL-VY spol s r.o. navazuje na historii a zkušenosti chrudimských strojíren Wiesner a Transporta Chrudim. Navazuje na kvalitní řemeslnou práci tradičních českých výrobků s dodržením vysoké kvality.

Společnost se specializuje na vertikální i horizontální dopravu osob nebo nákladů. Jsme autorizovaným servisem společnosti NORD, jedné z velkých výrobců pohonů v Evropě a provádíme montáže regálu SSI SCHAFER s doplňkovými dopravními zařízeními. Společnost se zabývá také vývojem a výrobou řídicích systémů zdvihacích a dopravních zařízení.

Historie

1993 - Byla pracovníky z Trama Chrudim založena společnost EL-VY spol. s r.o. Firma byla založena tzv. „na zelené louce“ pány ing. Jaroslavem Holcem, ing. Josefem Kudlou a panem Karlem Tušicem.
Firma se od začátku zabývala dodávkami kompletních výtahů.

1994 - Byla firma přesunuta do stávajícího sídla na Čs. armády 218, Chrudim. V téže roce byl zahájen vývoj řídicích systémů pro výtahy včetně vlastního programového vybavení firmy EL-VY.

1998 - Byly rozšířeny prostory firmy o strojní výrobní halu a firma začala vyrábět a dodávat kompletní výtahy (s vlastní technologií výroby kabin) a průmyslové zvedací plošiny.

2008 - Rozvaděče pro řízení výtahů, vyvíjené ve společnosti, získali certifikaci bezpečnostních a funkčních požadavků norem pro osobní i nákladní výtahy.

2012 - Firma získala certifikát od autorizované osoby na výrobu a dodávky typových výtahů a certifikát Systém řízení jakosti pro výrobu výtahů.


PROČ si vybrat naší společnost?

•    Společnost EL-VY spol. s r.o. je na trhu od roku 1993, stabilní postavení na trhu přes 22 let.
•    Máme bohaté zkušenosti s výrobou výtahů přenesené z bývalé TRANSPORTY Chrudim.
•    Jsme ryze česká firma vyrábějící kompletní výtahy, zvedací plošiny i dopravní linky včetně vlastního elektronického řízení.