Přemýšlíte o modernizaci nebo výměně Vašeho výtahu?

Námi modernizované výtahy jsou bezpečné a splňují nejpřísnější požadavky aktuálních norem Evropské Unie. Kabiny našich výtahů jsou vlastní výroby z pevných panelů s povrchem vysokotlakého laminátu. Tato technologie je oproti plechovým kabinám výhodnější v tlumení hluku, pevnosti stěn při namáhání a větší celkové robustnosti kabiny, která dodává pocit bezpečí.

U rekonstruovaných výtahů používáme pohony od dodavetele ELEKTROPOHONY Frenštát pod Radhoštěm, americké společnosti Torin Drive a také české pohony EM Brno. Řízení výtahů je naší vlastní výroby vyvíjené přes 20 let se stále eskalujícím vývojem. Z tohoto důvodu mají námi modernizované výtahy v základním provedení vybavení, které je u jiných nabízeno pouze v luxusním provedení. Například technologie předčasného otevíraní dveří, které výrazně zvyšuje životnost dveří, což se projeví na celkové spolehlivosti výtahu (porucha dveří je nejčastější poruchou u výtahů).

Kontaktujte nás s případnými dotazy →

Reference


Doplňující informace

  • Standardní modernizovaný výtah Vám dodáme do 8 týdnů po podpisu smlouvy nebo závazné objednávce a výměnu provedeme do 5 týdnů.
  • Na samotnou montáž požadujeme pouze spolupůsobení objednatele (zajištění skladovacích prostor, zdroj el. napětí pro ruční montážní nářadí, sociální zařízení pro montéry atd.). 
  • Pro zpracování kvalitní nabídky upřednostňujeme osobní prohlídku stávajícího výtahu.
  • standardně námi dodávanou technologií je jízda výtahu řízená na základě  inkrementálního snímače zajišťující přesné zastavení výtahu ve stanici (+/- 1 mm). Tato technologie používaná především u rychlovýtahů je u nás samozřejmostí.

galerie