Řídící systémy

Nevyhovuje Vám řídící systém Vašeho zařízení?

Specifické požadavky na řízení systémů pro Vás vymyslíme, naprogramujeme a zrealizujeme při dodržení přísných bezpečnostních požadavků evropských norem.

Díky vývoji na vlastních elektronických systémech včetně řídících základových desek tzv. „mother boardech“ jsme schopni navržené systémy snadno upravit dle požadavků zákazníka kdykoliv během provozu. Vzhledem ke skutečnosti že jsme výrobci všech komponentů, včetně základové desky, je zaručena snadná a rychlá dostupnost všech náhradních dílů.

Optická signalizace řídících systémů EL-VY může být od jednoduchých segmentových displejů vyznačujících se nízkou cenou, maticových displejů s animací s velice dobrou informovaností formou rolujících nápisů v nižší cenové relaci a barevných grafických TFT displejů s vysokým rozlišením zaručujícím vysokou kvalitu grafického zpracování včetně barevných provedení obrázků (např. v různých stanicích různá loga.

Kontaktujte nás s případnými dotazy

Reference →


Doplňující informace

  • K řídícím systémům dodáváme i ovládací tlačítka odolná proti mechanickému poškození vlastní výroby
  • Pro zpracování nabídky od Vás potřebujeme min. následující informace

-    Základní technická data výtahu,
-    Požadavky na signalizaci výtahu.

  • Pro zpracování nabídky na specifické požadavky řízení, nebo atypická zařízení upřednostňujeme osobní či telefonické jednání
  • Standardní řídící rozváděč Vám dodáme do 3 týdnů po závazné objednávce