Našim zákazníkům nabízíme servisní služby.

Největší výhodou servisních prací naší firmy je dokonalá znalost námi dodávaných zařízení. Dokonalá znalost našich zařízení plyne především z vlastní výroby elektronického řízení a dlouholeté zkušenosti dodávaných dílů (především výtahových dveří od spřátelené firmy Strojon z Lázní Bohdaneč - největšího výrobce výtahových dveří ve střední Evropě).

Elektronické řízení našich zařízení je námi vyráběno od základové desky přes programové vybavení po zapojení šachty. Díky této skutečnosti si dokážeme poradit s veškerými problémi vzniklými při provozu zařízení.

Další výhodou našeho servisu je, že rozváděče našich zařízení ve standardu obsahují systém jednoduchého monitorovacího systému provozu zařízení. Systém informuje servisního pracovníka o vzniklých závadách na zařízení pomocí sms zpráv. Ty se odesílají okamžitě po výskytu poruchy. Zpráva je zaslána na pohotovostní telefon servisu nebo ji může obdržet i dozorce výtahu.

Servisní činnost je tak mnohem efektivnější, neboť odpadá čas zjišťování závady a volání technika k opravě.
Strojní části zařízení jsou také vyráběny v areálu naší společnosti a tak jsou zaručeny krátké dodací lhůty náhradních dílů.

Vlastní servisní střediska máme v Chrudimi a v Praze. V místech, kde je dlouhý dojezd servisních pracovníků z našich středisek máme zaškolené spřátelené firmy.

Servisní středisko Chrudim: Rooseveltova ulice
Servisní středisko Praha: Šiškova ulice


Galerie