Bydlíte ve staré budově bez výtahu? EL-VY má řešení.

V naší firmě EL-VY se rovněž zabýváme projekcí, výrobou a realizací prosklených výtahových šachet ve dvorech stávajících budov. Šachty dodáváme jako nedílnou součást výtahu vyráběné z ocelové konstrukce, které mohou být přistavěné k fasádě domu, balkonům, možné je i spojení s domem za pomocí můstků nebo lávek či „pavlačí“.

Vždy záleží na možném využití prostoru, ke každé zakázce přistupujeme individuálně se snahou najít co nejvhodnější řešení dle přání a požadavků zákazníka. V úvahu přicházejí i atypické tvary a šachty na míru. Šachty instalované nad průchodem do dvora, zajišťující pohodlný a bezpečný vstup do dvora budovy.
Ocelové konstrukce šachet jsou natírány ve výrobním závodě společnosti v provedení základního nátěru a dvou nátěrů dvousložkovou barvou (s vysokou dlouho trvající korozní odolností). Na stavbě jsou prováděny pouze opravné nátěry napojení dílů ocelové konstrukce.

Z architektonického hlediska se pak ve výsledku z prosklených výtahových šachet stává zajímavá a efektní dominanta objektu.

Prosklené šachty umisťujeme do venkovních ale i vnitřních prostor budov. Naše šachty jsou projektovány vlastní projekční kanceláří EL-VY, čímž dáváme možnost atypických provedení ocelových konstrukcí šachet k našim výtahům dle možností a přání zákazníka.

Kontaktujte nás s případnými dotazy

Reference


Doplňující informace

  • Pro zpracování nabídky od Vás potřebujeme min. následující informace:

-    Požadovaná nosnost výtahu.
-    Požadovaná rychlost jízdy.
-    Dopravní výška (zdvih).
-    Počet stanic/nástupišť.
-    Rozměrové možnosti umístění výtahové šachty (půdorysné rozměry, dolní a horní přejezd).
-    Možnost umístění pohonu (do strojovny nebo šachty).

  • Pro zpracování kvalitní nabídky upřednostňujeme osobní prohlídku místa instalace.
  • Standardní osobní výtah v prosklené šachtě z ocelové konstrukce Vám dodáme do 9 týdnů po podpisu smlouvy nebo závazné objednávce a osobní výtah v prosklené šachtě z ocelové konstrukce namontujeme do 9 týdnů.
  • Na samotnou montáž požadujeme pouze spolupůsobení objednatele (zajištění skladovacích prostor, zdroj el. napětí pro ruční montážní nářadí, sociální zařízení pro montéry atd…).
  • Na venkovní prosklené ocelové konstrukce Vám zajištíme rovněž stavební povolení tzv. „NA KLÍČ“.

Galerie