AUTO-VÝTAHY BEZ VOLBY V KABINĚ

Jedinečné řešení usnadňuje přepravu vozidel
Chrudimská EL-VY přišla s unikátním řízením autovýtahu. Běžný autovýtah vyžaduje navolení příslušného patra na ovládacím table v kabině výtahu. Naproti tomu u autovýtahu firmy EL-VY stačí pouhé přivolání dálkovým ovladačem. Řídicí systém autovýtahu Vás již sám dopraví do předem zvoleného podlaží k parkovacímu místu. 
Autovýtahy EL-VY také využívají podobné intuitivní navádění vozidla v kabině výtahu, na jaké jsme zvyklí u automobilových myček benzínových pump. Autovýtah tedy ovládáte bez nutnosti toho, abyste opustili svůj vůz. Bez vyklánění se z okénka a s přesným navedením správné polohy vozidla v kabině.
„Před deseti lety mi bylo při opravě autoplošiny opravdu nepříjemné neustálé vyklánění se z okénka auta k ovládacímu tablu. Systém kladl vyšší nároky na řidičský um z hlediska správného najetí a navádění vozidla v kabině. Tehdy mě napadlo vyvinout nový řídicí systém autovýtahu. Po deseti letech vývoje se řídicí systém konečně podařilo doladit do finální podoby,“ vysvětluje Jaroslav Holec, zakladatel a jednatel společnosti.
Systém lze využít i pro manipulaci s venkovními vraty pro vjezd do budovy. A to vše opět pouhým jedním stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači.