Potřebujete ulehčit ve výrobním provozu nebo skladu?

Naší největší prioritou je zajištění SPOLEHLIVÉHO a BEZPEČNÉHO provozu zvedacích plošin. S dodávkami zvedacích plošin máme bohaté zkušenosti.

Zvedací plošiny dodáváme s řetězovým, hydraulickým nebo lanovým pohonem. Řetězové pohony jsou výhodné z hlediska jednoduchosti a s tím spojené spolehlivosti a nižšími investičními náklady. Hydraulické pohony mají výhodnější požadavky na prostor zástavby. Lanové pohony vynikají vyšší přepravní rychlostí a velkou četností prováděných jízd.

U řetězových zvedacích plošin používáme německé pohony NORD, na kterých provádíme i autorizovaný servis. U hydraulických zvedacích plošin používáme italské hydraulické systémy GMV Martini. Vlivem dlouhodobé spolupráce jsme docílili vysoké spolehlivosti těchto systémů. U lanových zvedacích plošin používáme jak klasické trakční, tak i bubnové pohony s ocelovými lany nebo moderní provedení s plochými lany.

Zvedací plošiny pro Vás dodáme včetně ocelové konstrukce šachet s opláštěním plnostěnným nebo pletivovým, nebo do připravených zděných či betonových šachet.

Kontaktujte nás s případnými dotazy →

Reference


Doplňující informace

  • Pro zpracování nabídky od Vás potřebujeme následující základní informace:

- co bude zvedací plošinou dopravováno (popis, rozměry, hmotnosti, způsob
  manipulace do klece a z klece)  
- požadavek na případnou spolujízdu osob a na případný vstup osob do klece       
- nosnost plošiny, rychlost jízdy, počet jízd za jednotku času (hod., směna)
- dopravní výška (zdvih), počet stanic, počet nákladišť
- rozměry klece (šířka, délka, výška), rozměry šachetních dveří (šířka, výška)
- předpokládané umístění zvedací plošiny v budově, návaznosti na podlaží
- možnost zhotovení prohlubně v podlaze, výškové úrovně stanic, výška horního
  podlaží po strop budovy
- předpokládané umístění strojovny

  • Pro zpracování kvalitní nabídky upřednostňujeme osobní jednání.
  • Standardní zvedací plošinu Vám dodáme za 8 týdnů od technického vyjasnění zadání, podpisu smlouvy či zaslání závazné objednávky. Zvedací plošinu pak namontujeme, seřídíme, zprovozníme a uvedeme do provozu do 3 týdnů.
  • Pro vlastní montáž požadujeme v rámci spolupůsobení zákazníka pouze skladovací prostory, přívod el. energie k rozvaděči, přípojné místo pro ruční montážní nářadí a sociální zázemí pro montéry.

 


galerie